Latest

Пазете се од нив кога ќе „одлепат“: Овие хороскопски знаци можат болно да ве навредат

Овен Кога ќе „одлепат“, експлодираат во истиот момент и воопшто не се грижат како нивното однесување ќе се одрази на околината. Многу викаат, врескаат, па тешко на оној
Read More

Ги замрзнуваат гениталиите на -160 за да имаат невиден секс: Велат дека половите органи никогаш не им биле поубави а оргазмите појаки

Третманот од триест минути под назвиот “Љубовна магла“ ги изложуваат најинтимните делови на телото на температури од -160 степени целзиусови со резервоар на течен азот, пренесува Индпендент. Спа
Read More

ТОШЕ БИ СЕ ГОРДЕЕЛ: Антониа Гиговска со прекрасна изведба на песна од Тоше (ВИДЕО)

Младата музичка надеж Антониа Гиговска на својот Инстаграм профил постојано објавува видеа на кои пее песни од познати изведувачи. Еден на листата изведувачи е и непреболениот ангел Тоше
Read More

Срцето ќе ви затрепери: Фотографијата што го расплака светот

Оваа фотографија допре и расплака милиони луѓе ширум светот. Потресната фотографија на социјалните мрежи е објавена од страна на Британката, Џулија Апикела. Таа објави фотографија од септември од
Read More

СИГУРНО НЕ СТЕ ЗНАЕЛЕ: Ќе се воодушевите кога ќе дознаете зошто служи оваа вратничка на машината за перење

Дали некогаш сте се запрашале за што служи вратичката на дното од машината за перење? Кога ќе дознаете ќе се воодушевите. Во таа вратичка, каде се наоѓа крајното
Read More