302 Found


nginx

Category: Рецепти

Направете го сами дома – Лек за превенција на срцев и мозочен удар

Со цел превенција од срцеви болести и мозочен удар меѓу народот се пренесува еден многу корисен рецепт. Потребни состојки: -30 исчистени главици лук -5 ситно исецкани нелупени лимони.
Read More

ПОСНО ЈАДЕЊЕ СО СПАНАЌ!

Состојки: 1 пакување кори за пита 400 гр спанаќ 200 гр шампињони 100 гр праз масло сол 100 гр тофу сирење или посен кашкавал Начин на подготовка: Зеленчукот
Read More